שנה טובה עם שאיפה

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 


המוטו החינוכי שלי הוא:
"על כל מורה מוטלת האחריות ללבות את התשוקה ללמידה בלב כל אחד מתלמידיו" 
שרית חדד

 

 

 

שרית חדד

 

כתבה באתר "אסימון"

 

 

 תוכנית שאיפה הינה פיתוח ייחודי של שרית חדד, שהתגבש לאחר עיסוק של למעלה מעשור בקידום הישגים יובפיתוח תהליכים פדגוגיים ומבניים בבתי ספר. התוכנית מהווה שילוב ייחודי בין תחומי התמחותה של שרית יחדד במהלך השנים, הכוללים הנחיה פדגוגית, ייעוץ ארגוני ואימון אישי וקבוצתי.


 

בשנים 1998 עד 2006 הנחתה שרית בתכנית אמ"ץ  (אמונה בעצמי, מוכן למאמץ וצופה להישגים - תכנית למניעת נשירה ממערכת החינוך). היא החלה לעבוד בתוכנית במחוז דרום. בשנת 2002 קיבלה על עצמה לבנות ולהוביל את התכנית במחוזות מרכז ותל אביב.

במסגרת עבודתה עסקה בהנעת צוותים לעשייה חינוכית בחשיבה אחרת, פיתחה אסטרטגיות למידה והובילה תהליכי שינוי בהתאם לחזון הארגוני ולצרכים של הארגון בבתי ספר רבים ושונים. הובלת התהליכים כללה חשיבה משותפת עם הארגון לצורך זיהוי צרכים, הצבת יעדים, אפיון התרבות הארגונית, זיהוי העוצמות והקשיים, בניית תהליכי עבודה והשגת היעדים, פיתוח מסוגלות אישית וארגונית ועוד. בהובלת התהליכים נעשה שימוש בכלים מגוונים כגון: הרצאות, סדנאות, דינאמיקה צוותית, דמיון מודרך, הפעלות, סיעור מוחין, השתלמויות מוסדיות ועוד.

שילוב ייחודי של שלושת המרכיבים: פדגוגיה, ייעוץ אירגוני ואימון אישי וקבוצתי, לצד הניסיון הרב שצברה שרית חדד במהלך השנים, מאפשר ניתוח יעיל ואובייקטיבי של צרכי הארגון, הנעת תהליכים והתמודדות יצירתית עם סוגיות חינוכיות וארגוניות, כגון: העצמה אישית, התמודדות מול גורמי פנים וחוץ של הארגון, עבודת צוות, אסטרטגיות למידה ועוד.  

זאת ועוד, אישיותה הכריזמטית, של שרית חדד, כושר השכנוע, הלהט התמידי, הסמכותיות והאמונה בעשייה, אינם מותירים את השטח אדיש. אישיות ייחודית זו, יחד עם המקצועיות והניסיון  מאפשרים לשרית חדד לסחוף אחריה גם צוותים שמרנים ומתלבטים, לחולל שינוי אמיתי בארגון ולהוביל להצלחות.            

בבסיס החשיבה האחרת קיים ה"אני מאמין" של שרית חדד לפיו שיתוף בידע ועבודת צוות מצמיח ותורם הן למעביר הידע והן למקבל אותו.

                                                                                                                            [לראש העמוד]

 

 

לייבסיטי - בניית אתרים